ورزشی

لُنگ به جای پرچم کرنر در خوزستان

ایران با این‌همه ثروت در سایه نظام ولایت فقیه این نظام نمونه جهان در غارت سرمایه‌های ملی، اختلاس و آدم‌کشی، حتا از پول پرچم‌های کرنر نیز که بهایی ندارد دریغ نمی‌کند و در جیب اختلاس‌گران ناپدید می‌شود. خوزستان چه در زمان شاه و چه در زمان شیخ جزو استان‌های محروم ایران بوده و هست.

گروه ورزشی:  به تازگی در اتفاق عجیب دیگر در فوتبال خوزستان و پس از درگیری‌های خونین در جریان رقابت‌های استانی، این بار از لُنگ به جای پرچم کرنر استفاده شده است!فوتبال خوزستان سابقه دیرینه دارد و همگان از این استان به عنوان مهد فوتبال کشور یاد می‌کنند اما در تمام این سال‌ها همراه با پیشرفت این رشته در کشور، خوزستان چندان نتوانسته همپای خیلی از استان‌ها مسیر پیشرفت و رشد را طی کند.

پس از عدم نظارت کافی بر روند برگزاری مسابقات فوتبال استان که بعضا همراه با درگیری، خونریزی، مصدومیت و نیمه تمام ماندن بازی همراه بوده است یا استفاده از نعش کش به جای آمبولانس، این بار در بازی لیگ نوجوانان خوزستان، اقدامی تعجب برانگیز رخ داده است که می‌توان از آن به عنوان یک شاهکار در برگزاری مسابقات فوتبال خوزستان نام برد!در دیدار چند روز پیش تیم‌های آریان اهواز و باغملک در یکی از زمین چمن‌های ورزشی اهواز، از لنگ به جای پرچم کرنر در چهار گوشه زمین استفاده شد و این‌ها نشان می‌دهد که هیات فوتبال خوزستان نظارتی بر چگونگی برگزاری بازی‌های استانی خود ندارد و با این اقدامات تنها شان مهد فوتبال کشور زیر سوال رفته است.سوال مهم این است، مگر تهیه چهار پرچم کرنر برای یک هیات فوتبال یا دیگر مسئولان متولی امر، چقدر هزینه بر است که از تهیه آن‌ها عاجز بوده اند؟ به نظر می‌رسد حتی اگر این مسئولان که از خریداری پرچم کرنر ناتوان هستند، از خانواده خود بازیکنان هم برای تهیه پرچم کرنر درخواست پول داشتند، مطمئنا این خانواده‌های علاقه مند از پرداخت پول دریغ نمی‌کردند تا یک بازی فوتبال در حد معقول برگزار شود.

مدت‌ها است که فوتبال خوزستان نیازمند مدیریت و رسیدگی قوی تری است تا با نظارت و درایت بهتر، به جای این که نام و شان فوتبال استان این گونه زیر سوال برود، در مسیر رشد و پیشرفت قرار بگیرد زیرا این پسرفت و عقبگرد در شان مهد فوتبال خوزستان نیست.

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید

@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
دکمه بازگشت به بالا