اخبار

ادعای کیهان درباره وجود افراد نفوذی

روزنامه کیهان این بار نوک پیکان انتقاد خود را سمت جامعه هنری نشانه گرفته است. این روزنامه به نقل از فردی ناشناس به نام محمد محمدی که وی را منتقد هنری معرفی کرده است مدعی شده که در میان جامعه هنری شاهد نفوذ هستیم. رژیم، به روال همیشگی‌اش به منظور سرکوب گسترده و خونین اعتراض‌های مردمی، تمامی عرصه های سیاسی، اجتماعی و هنری را در تنگنا قرار می دهد.تا کنون تعداد بی شماری هنر مندان ، نویسندگان همراه با هزاران  تن از فعالان سیاسی – مدنی و معترضان اوضاع کشور دستگیر شده و در پشت میله های زندان عمر پر ثمر خود را سپری می کنند….

علی خامنه ای حدود دو سال قبل در هفته دولت به نفوذ سازمان‌یافته‌ اشاره کردند. وقتی تعبیر سازمان‌یافته را به کار می‌برند یعنی یک جریان و تشکیلات پشت‌ کار است که نفوذ را پیش می‌برد. من نمی‌خواهم مسئولان فرهنگی دولت را به نفوذی بودن متهم کنم، اما در بدنه مدیریت فرهنگ و هنر دولت‌های یازدهم و دوازدهم متأسفانه شاهد جریان نفوذ بودیم.
محمد محمدی افزود: «حضور افراد نان به نرخ روز خور که با تغییر دولت و تعویض رئیس‌جمهور تغییر موضع می‌دهند باعث سرخوردگی بسیاری از افرادی می‌شود که به اتفاقات مثبت فرهنگی در دولت آینده دل بسته‌اند.از مراودات مشکوک برخی از هنرمندان و مدیران با سفارتخانه‌ها کم نداشته‌ایم.اگر بعضی از هنرمندان با رایزنان فرهنگی سفارتخانه‌ها همکاری می‌کنند، باعث ‌و بانی‌اش بعضی از مدیران فرهنگی بوده‌اند و این مدیران در تلاش هستند تا در دولت بعدی هم حضور داشته باشند.»
آنچه مسلم است، توده های میلیونی مردم توان تحمل رژیم ضد خلق را ندارند و مبارزه آنها به اشکال مختلف ادامه دارد. گرچه رژیم می کوشد به کمک ارگان های سرکوبگر از اعتلاء نهضت انقلابی جلوگیری کند، اما هم تجربه کشور ما و هم تجربه دیگر کشور های دیکتاتوری نشانگر آن است که با تکیه بر سرنیزه نمی توان برای مدت طولانی بر مردم حکومت کرد.

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید

@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا