فرهنگی

سنگ پای قزوین را می‌شناسید؛ آقای نمکی؟

راستی تازه چه خبر؟ واکسن جدیدی را نمی‌خواهید رو نمایی کنید؟ درب قابلمه تازه‌ای برای تشخیص ویروس نساخته‌اید؟ راستی نمکدانتان را پُر کنید. چون زخم‌های زیادی دهان باز کرده‌اند.

رضا کیانیان با انتشار ویدئوی صف ایرانیان برای رفتن به ارمنستان جهت زدن واکسن نوشت:« آقای نمکی این جا مرز ایران و ارمنستان است! اوضاع درمان در مملکت ما با وزارت شما چقدر با نمک شده است. البته شما که مشکلی ندارید! دوستان شما هم هر روز از واکسن جدیدی رونمایی می‌کنند که معلوم نیست چقدر از بودجه مملکت را هزینه کرده‌اند! راستی سنگ پای قزوین را می‌شناسید؟ بالا دستی‌های شما چه طور؟

این که مردم ایران برای واکسیناسون داوطلبانه به ارمنستان و امارات می‌روند، برای شما و هم قطارانتان که بد نیست. از هر مسافر یک میلیون تومان خروجی! می‌گیرید. واکسنش هم مجانی در میاد. و از همه مهمتر این خارش سندرم «ما از همه دنیا جلو تریم» تان هم تسکین می‌یابد. چون در این زمینه واقعا از همه جلو ترید. هم واکسن نمی‌زنید. هم از هر کس می‌خواهد واکسن بزند یک میلیون تومان می‌گیرید و مهم‌تر از همه به همه دنیا ثابت می‌کنید می‌شود واکس نزد و زنده ماند. این جاست که سنگ پای قزوین از رو میرود و پودر می‌شود. راستی تازه چه خبر؟ واکسن جدیدی را نمی‌خواهید رو نمایی کنید؟ درب قابلمه تازه‌ای برای تشخیص ویروس نساخته‌اید؟ راستی نمکدانتان را پُر کنید. چون زخم‌های زیادی دهان باز کرده‌اند.»/بهارنیوز

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا