اخبار

مردم هیچگاه نقش یگان ویژه در سال ۸۸ را فراموش نمی کنند

رادان در سخنانی به نقش پلیس در تخریب اموال عمومی، حمله و هتاکی به شهروندان، رد شدن ماشین نیروی انتظامی از روی شهروندان و استفاده از خشونت عریان در برابر معترضان اشاره ای نکرد و ادعا کرد: نیروی انتظامی با آحاد جامعه و دوستداران انقلاب رئوف و مهربان…

با گذشت بیش از چهار سال از اعتراضات مردم به نتایج انتخابات ۸۸ هنوز شاه بیت سخنان مسئولان امنیتی و انتظامی کشور است. امروز بار دیگر رادان در سخنانی با یادآوری حوادث سال ۸۸ مدعی شده است: نیروی انتظامی با آحاد جامعه و دوستداران انقلاب رئوف و مهربان است.

سردار احمدرضا رادان روز دوشنبه در مراسم صبحگاه یگان ویژه مدعی شد: نیروهای یگان ویژه احتیاج کلی در حوادث مختلف هستند و زحمات این یگان در فتنه فراموش نمی شود. ضمن اینکه دو گروه هیچگاه یگان ویژه را فراموش نخواهند کرد؛ گروه اول قانون شکنان و متجاوزان به حریم قانون هستند و گروه دوم نیز مردم متدین و دوستدار انقلاب هستند که نیروهای یگان ویژه را در ایام فتنه در کنار خودشان دیدند.

وی گفته است: بعد از فتنه ۸۸ نیاز به برخی تجهیزات برای حفظ فاصله میان یگان عمل کننده و اغتشاشگران وجود داشت که توسط مخترعان داخلی تولید شده و به زودی به بهره برداری می رسد.

رادان در این سخنان به نقش پلیس در تخریب اموال عمومی، حمله و هتاکی به شهروندان، رد شدن ماشین نیروی انتظامی از روی شهروندان و استفاده از خشونت عریان در برابر معترضان اشاره ای نکرد.

جانشین رئیس پلیس کشور با بیان اینکه امروز یگان ویژه قادر است ظرف ۴۸ ساعت در زمان بحران نیروهایش را سه برابر افزایش دهد گفت: یگان ویژه با قانون شکنان و متجاوزین به انقلاب سخت و کوبنده برخورد می کند و با سایر آحاد جامعه و دوستداران انقلاب رئوف و مهربان است.

وی ادامه داد: یگان ویژه در زمان فتنه با آهنگی هماهنگ با ولایت یادگاری به جا گذاشته که هیچگاه فراموش نمی شود. در آن زمان کسانی فکر کردند می توانند با هجمه به ولایت و ولی امر روزگاری را در منصب جعلی قرار گیرند اما یگان ویژه در آن زمان جانانه و وفادارانه در مقابل فتنه گران ایستاد، چنین امت وفاداری ستودنی است.

رادان با اعلام اینکه از طرف رئیس پلیس کشور و نیروهای پلیس اعلام می کنم که پرسنل یگان ویژه و یگان امداد برای ما عزیز، قابل احترام، قابل اعتماد هستند افزود: این یگان همواره دژی مستحکم در برابر نافرمانی ها بوده و امروز یگان ویژه با سرپنجه تدبیر نیروهایش کارآمد، مقتدر، قوی، باهوش و دارای مراتب اجتماعی و توان علمی بالایی است. امروز اگرچه یگان ویژه بسیار قدرتمند است اما این یگان اجتماعی است و می تواند قانون شکنان و متجاوزان را از سایر افراد جامعه تمیز دهد.

رادان تصریح کرد: پلیس افتخاری از کارویژه های نیروی انتظامی است و مردمی که دل به همکاری به پلیس برای حفظ انقلاب داده اند در قالب پلیس افتخاری ساماندهی شده اند. امروز سیل عظیم مردم خواستار همکاری در قالب پلیس افتخاری هستند.

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا