زحمتکشان

۲۳ روز است دست از کار کشیده‌ایم/ از پاسکاری بین شهردار و پیمانکار خسته شده‌ایم

کارگران شهرداری کوت عبدالله می‌گویند: هم معوقات مزدی داریم و هم پیمانکار بیمه ما را ناقص رد کرده است. از پاسکاری بین شهردار و پیمانکار خسته شده‌ایم. ۲۳ روز است که دست از کار کشیده‌ایم اما به نتیجه‌ای نرسیده‌ایم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، کارگران شهرداری کوت عبدالله از برگزاری جلسه با شهردار و پیمانکار خبر دادند و گفتند: در جلسه‌ای که با شهردار داشتیم عملا به نتیجه‌ی مشخصی نرسیدیم. شهردار مثل همیشه می‌گوید اعتبارات لازم برای پرداخت معوقات مزدی ما را ندارد.

یکی از این کارگران گفت: در همان جلسه از شهردار درخواست کردیم پیمانکار را احضار کند تا جلسه‌ای بین ما و شهردار و پیمانکار برگزار شود.

وی در رابطه با اظهارات پیمانکار در این جلسه گفت: پیمانکار هم همان حرف‌های شهردار را می‌زند؛ او می‌گوید شهرداری پول بدهد تا پول شما را واریز کنم. از طرفی شهردار می‌گوید صورت وضعیت برج ۹ سال گذشته را برای پیمانکار واریز کرده است اما پیمانکار اظهار بی‌اطلاعی می‌کند و می‌گوید باید از پیمانکار قبلی در این مورد سوال کنیم.

کارگران شهرداری کوت عبدالله اظهار داشتند: هم معوقات مزدی داریم و هم پیمانکار بیمه ما را ناقص رد کرده است. از پاسکاری بین شهردار و پیمانکار خسته شده‌ایم. ۲۳ روز است که دست از کار کشیده‌ایم اما متاسفانه تا به امروز به نتیجه‌ای نرسیده‌ایم.

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید

@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا