ورزشی

پیروزی تیم والیبال ایتالیا در مقابل ایران

تیم ملی والیبال ایران با دو برد و دو باخت در رده پنجم گروه خود قرار گرفت و حضور در جمع چهار تیم برتر گروه و صعود به نیمه نهایی، به بازی با ژاپن بستگی خواهد داشت.

به گزارش ایسنا، تیم ملی والیبال ایران در چهارمین بازی خود در رقابت‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو به مصاف ایتالیا رفت و با نتیجه ۳ بر یک شکست خورد. این دیدار در چهار ست و با نتایج (۳۰ بر ۲۸)، (۲۵ بر ۲۱)، (۲۱ بر ۲۵) و (۲۵ بر ۲۱) به سود ایتالیا پایان یافت.

فدراسیون جهانی والیبال پس از شکست ملی پوشان ایران نوشت: ایتالیایی ها و ایرانی ها از نظر قدرت و توانایی به یک اندازه بودند اما طرف اروپایی در حمله و سرویس عملکرد بهتری داشت.

همچنین سیمونه جیانلی پاسور تیم ملی والیبال ایتالیا پس از پیروزی گفت: این رقابت در دو ست اول واقعا یک نبرد بود اما ما یک بازی خوب کنار هم انجام دادیم و به حریف خود فشار آوردیم. با این حال آنها سرویس خود را بهبود بخشیدند و این ما را در شرایط دشواری قرار داد. در ست چهارم دقت بیشتری داشتیم و تمرکز خود را بهتر حفظ کردیم تا اینکه بازی را در ست چهارم به پایان رساندیم.

به گزارش ایسنا، تیم ملی والیبال ایران با دو برد و دو باخت در رده پنجم گروه خود قرار گرفت و حضور در جمع چهار تیم برتر گروه و صعود به نیمه نهایی، به بازی با ژاپن بستگی خواهد داشت.

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید

@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
دکمه بازگشت به بالا