حقوق بشر

به بهانه امر به معروف؛ یک فرد در ارومیه دو زن را با خودرو زیرگرفت

آتش به اختیاران تهی مغز رژیم ولایت فقیه دو زن را در ارومیه با خودرو زیر گرفتند تا ماهیت این رژیم خونخوار و اسلام سیاسی آنرا عیان کنند.

خبرگزاری هرانا – روز یکشنبه ۱۷ مردادماه، یک فرد در ارومیه تحت عنوان “امر به معروف” پس از دخالت در خصوص نوع پوشش دو زن، آنها را با خودرو خود زیر گرفت. کارشناسان بسیاری همواره مسئله امر به معروف را دخالت در حوزه شخصی زندگی افراد و متضمن رواج بی قانونی و خشونت دانسته و نسبت به آن هشدار داده اند.

روز یکشنبه ۱۷ مردادماه، دخالت یک فرد تحت عنوان “امر به معروف” در نوع پوشش دو زن در ارومیه منجر به بروز درگیری لفظی بین آنان شد.

در جریان این موضوع فرد “آمر به معروف” دو زن مورد اشاره را با خودرو شخصی خود زیر گرفت. بنا بر اعلام منابع محلی این دو شهروند به بیمارستان منتقل شده اند.

تاکنون از وضعیت حال عمومی دو زن آسیب دیده اطلاعی در دست نیست.

به دنبال این رویداد شب گذشته ستاد امر به معروف و نهی از منکر آذربایجان‌غربی با انتشار بیانیه‌ای رسمی ضمن تایید این خبر، این اقدام را محکوم و خواستار پی‌گیری قضایی ماجرا شد.

کارشناسان بسیاری همواره مسئله امر به معروف را دخالت در حوزه شخصی زندگی افراد و متضمن رواج بی قانونی و خشونت دانسته و نسبت به آن هشدار داده اند.

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید

@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا